UK and Europe

Türkiye

Yetenekli ve deneyimli ekibimiz 2010 yılından bu yana İstanbul'da faaliyetlerini sürdürüyor. O tarihten beri Türkiye piyasasında lüks otel yatırımları, şirket gayrimenkulleri ve ticari ofisler alanlarında üstün bir itibar kazandık.

Temel hizmetlerimiz üç alanda toplanıyor: Proje yönetimi, inşaat yönetimi ve maliyet danışmanlığı.

Proje ve program yönetimi

Yeni bir binanın tek başına donatımı olsun, birkaç yıla yayılan mega altyapı projesi veya birçok ülkeyi kapsayan bir inşaat söz konusu olsun, Mace'in proje ve program yöneticileri, müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına yanıt verecek yeteneğe sahiptirler.

Ayrıca, ülke sınırlarını aşarak tüm yönetişim ve mevzuat gereksinimleri ile tam uyum içinde çalışma konusunda olduğu kadar, kültürel nitelikler ve karakter özelliklerine de duyarlılık ve saygı gösterme konusunda da deneyimliyiz. Teklifimiz, Proje Yönetim Ofisinden başlayıp teslimat ortağımıza kadar uzanan geniş bir alanı kapsar.

İnşaat yönetimi

Mace'in itibar kazanmaya ve gelişmeye başladığı alan, şirketin 'kalbi ve ruhu' olarak tanımlanmıştır.

Mace şu ana kadar 500'den fazla inşaat yönetim projesini hayata geçirmiştir. İnşaat yönetimi projelerimiz toplam yatırımı, maliyetimizin %70'e yakın bir oranını kapsıyor. Şirketin ilk kurulduğu anda olduğu gibi, bugün de Mace, inşaat yönetimi ilkelerine bağlılığını korumakta ve müşterilerine daha iyi hizmet sunmanın yollarını aramaya devam etmektedir.

Maliyet danışmanlığı

Maliyetin etkin yönetimi, müşterilerimizin proje amaç ve sonuçlarında başarıyı yakalamalarında kritik bir faktördür. Proje sürecinin her aşamasında müşterilerimize maliyet ve değer yönetimi hususlarında verdiğimiz destek ile kendilerine proaktif, pratik deneyim kazandırmaya yönelik, yenilikçi bir yaklaşım sunuyoruz.

Bu yaklaşım, maliyet yönetimini aktif bir şekilde gerçekleştirmek, potansiyel sorunları erken aşamada tanımlayarak çözüm aramak, müşteri kontrolünü kolaylaştırmak için uygun zamanda uygun bilgiye dayanan önerilerde bulunarak iş konusundaki kararların güven içinde alınmasını sağlamaktan oluşuyor.

Söz konusu yaklaşımla donatılmış olarak, düşüncelerimizi kendi iş dalımızın ötesine taşıyarak projelerde ekip odaklı bir çalışma ile tam bir uyum içerisinde yenilikçi çözümlerden yararlanıyoruz.

Ayrıca, müşterilerimize ayrıntılı inceleme, donatım ve tedarik aşamalarında da uzmanlığımızı sunarak ihtiyaçlarını karşılamak için mümkün olan en özel hizmet paketini oluşturuyoruz.

Örnek olarak, uzmanlarımız Mandarin Oriental ve Hilton Bomonti otelleri için proje yönetimi ve inşaat yönetim hizmetleri vermiş bulunuyor. Aynı zamanda, tanınmış prestij sahibi küresel ve yerel firmalara yüksek özellikli donanımlar temin etmekle birlikte, piyasada aktif olan çeşitli devlet fonlarına ayrıntılı inceleme ve proje denetim hizmetleri de götürmeye devam ediyoruz.

Yerel ekibimizin sunduğu hizmet yelpazesinin bize verdiği olanaklar sayesinde bir projenin tasarım aşamasından inşaatına kadar, tüm süreç boyunca uzmanlığımızı ortaya koyma fırsatını yakalayabiliyoruz.

İstihdam ettiğimiz yerli yetenekleri şirketimizin geniş kapsamda sahip olduğu uluslararası bilgi ve deneyimle bütünleştirerek, en iyi teknik uygulamalar ile sağlık, güvenlik ve sürdürülebilirlikte en yüksek kalite standartlarını ortaya çıkarmak için çalışıyoruz. En üstün değeri garantilemek için de, küresel bir tedarik veri tabanı kullanıyoruz.

Contact us

Address
Mace (Mace İnşaat Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd) Maçka Cad. Tuncer Apartmanı, No. 29, Daire: 13 Kat: 4 Maçka, Şişli, İstanbul, Türkiye
Telephone
+90 (0) 212 236 16 46
Local contact
Ryan McIvor
Email
ryan.mclvor@macegroup.com